Červen 2011

Personal photo

17. června 2011 v 18:36 | Kiki :-) |  Photoshoot Demi


Na internet unikla nová osobní fotka Demi s jejim kytaristou a baskytaristou Kevinem Drewem.Snímek byl pořizen večer v Jižní Americe na turné.

Demi Lovato & Wilmer Valderrama: Rozchod!!

17. června 2011 v 18:31 | Kiki :-) |  news demi
Mno podle mě spolu ani nechodili ale....


Může za to hlavně velký věkový rozdíl...
Demi (18) a Wilmer (31) spolu chodili od ledna letošního roku. Zdroj blízký zpěvačce však včera prozradil, že Disney star se rozhodla vztah ukončit: "Byl mezi nimi tak obrovský věkový rozdíl, že i když se opravdu milovali, každý měl jiný pohled na svět a nefungovalo to!"

To však není pro Demi v poslední době jediná smutná zpráva! Její máma Diana Hart de la Garza, která pro herečku byla největší oporou v době, kdy se léčila z psychických problémů, teď sama musela nastoupit do léčebny pro duševně nemocné.

"Demi prožívá velmi těžké období," říká ještě zpěvaččin známý: "Mohla se o mámu vždycky opřít a teď jí to oplácí. Demi už je znovu silná a určitě se o ni dobře postará. Sláva často nesemele jen hvězdu, ale i její rodinu."

Demi se na přelomu roku léčila z maniodepresivní psychózy. O své nemoci říká: "Nikdy by mě nenapadlo, že trpím zrovna touto nemocí, ale když jsem se pak ohlédla zpátky, zjistila jsem, že to tak určitě bylo. Byly dny, kdy jsem napsala třeba 7 songů za večer a naopak jindy jsem nemohla ani vstát z postele a bylo mi do pláče. Teď už mám svou psychiku i život pod kontrolou."
Zdroj: Isifa.com

Novinky o new songu + videoklip

17. června 2011 v 18:28 | Kiki :-) |  news demi


Objevila se informace,že se má v krátké době objevit nový song od Demi + videoklip! :) Včera se tento videoklip natáčel a Demi se ihned přihlásila na svůj účet na Twitteru a poskytla nám pár bližších informací.Tady je tweet:

"Tentokrát jsem uprostřed pouště! "

Na Twitteru se také ptal jeden fanoušek Demi jestli nový song vyjde tento měsíc a odpověd byla následující:

"Ne,příští měsíc"

A poté se s pozdích hodinách objevila odpověd Hollywood Records na otázky ohledně nového albumu:
" Veškeré informace budou sděleny na konci měsíce"
Takže se dá předpokládat,že na konci měsíce budeme znát datum vydání alba :D.